Gniazdka i wyłączniki

Wyświetlanie 1–25 z 382 wyników

Gniazdka elektryczne, włączniki i wyłączniki światła

Gdy urządzasz wnętrze lub remontujesz mieszkanie czy dom, nie możesz zapomnieć o takich elementach instalacji elektrycznej jak gniazdka i wyłączniki. W dzisiejszych czasach muszą być nie tylko praktyczne i niezawodne, lecz mogą również stanowić prawdziwą ozdobę domu. Właśnie dlatego w naszym elektro sklepie zgromadziliśmy niezwykle szeroki wybór gniazdek, ramek oraz wyłączników elektrycznych najlepszych marek na rynku, w tym: Berker, Simon czy Hager. Odkryj ofertę MKD Elektro i wybierz z nami najlepsze gniazdko lub wyłącznik dla Twojego domu.

Gniazdka Berker

Gniazdka oraz łączniki prestiżowego, niemieckiego producenta – firmy Berker zyskały ogromną popularność wśród polskich klientów. Dlaczego? Ponieważ gwarantują najwyższą jakość wykonania, innowacyjny design, odporność i funkcjonalność. Szczególną renomą cieszy się seria Berker Q3, która zachwyca wyszukaną estetyką, a zarazem zapewnia wytrzymałość dzięki odpornej na zadrapania fakturze. Do rodziny Berker Q3 kompatybilne są także elementy centralne serii Berker Q1. Dodatkowo oferujemy w sprzedaży płytki do gniazda głośnikowego oraz gniazda USB.

Gniazdka Simon

W naszym sklepie elektrycznym znajdziesz również popularne gniazdka Simon. Jest to osprzęt elektroinstalacyjny polskiej marki Kontakt-Simon, która już od 100 lat jest czołowym dostawcą gniazdek oraz łączników w naszym kraju. Tradycja i doświadczenie firmy przekłada się na uznanie wśród architektów i konsumentów. Gniazdka i wyłączniki Simon dają klientom możliwość swobodnej konfiguracji w ramach danej serii.

Gniazdka Hager Lumina

Produkty Hager łączą nowoczesne i ponadczasowe wzornictwo z najdoskonalszą jakością. Gniazdka Hager Lumina są chętnie wybierane, a jednocześnie cenione polskich klientów. Co ciekawe, do wszystkich serii Hager pasują te same mechanizmy.